Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Saicon Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa kadrowo–płacowa pracowników i zleceniobiorców zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • prowadzenie akt osobowych i pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • realizacja zadań w obszarze ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy pracowników
  • obsługa systemów kadrowo-płacowych (ENOVA)
  • prowadzenie rozliczeń oraz sporządzanie deklaracji do US, ZUS, GUS, PFRON
  • prowadzenie PPK
  • sporządzenie deklaracji rocznych w zakresie PDOF
  • prowadzenie procedur delegowania pracowników i uzyskiwania zaświadczeń A1
  • współpraca z działem finansowo-księgowym
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP
  • wsparcie kadrowe we wdrażanych projektach

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze kadrowo – płacowej
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość przepisów dotyczących delegowania
  • sprawna obsługa pakietu MS Office
  • znajomość programu Płatnik
  • umiejętności analityczne i zdolność pracowania z dużą ilością danych
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, dokładność, terminowość

Mile widziane

  • znajomość programu ENOVA
  • znajomość języka niemieckiego
  • znajomość w zakresie ochrony danych osobowych (RODO)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dopłaty do kart Multisport
  • ubezpieczenia grupowe
  • dogodny dojazd - blisko zjazdu z obwodnicy na Straszyn

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dostarcza profesjonalne systemy sterowania automatycznego dla klientów na całym świecie. Nasi utalentowani i doświadczeni inżynierowie podchodzą do realizacji projektów z entuzjazmem i w pełni zaangażowani, gdyż automatyka przemysłowa to pasja każdego z nas – SAICON Automation that excites! Nie ma dla nas projektów niemożliwych do zrealizowania.

Jeśli tak jak my śledzisz trendy, inspirujesz się postępem techniki, podążasz za wyzwaniami, jakie stawia przed branżą przemysł 4.0, działasz elastycznie i efektywnie, dołącz do nas!

Co nas wyróżnia:

  • pasja i radość z możliwości tworzenia rozwiązań przekraczających oczekiwany poziom
  • dbamy o jakość i siłę relacji z klientami, dla których szukamy usprawnień i rozwoju ich biznesu
  • wyzwalamy kreatywność i promujemy partnerskie relacje pomiędzy pracownikami
  • tworzymy otwarte i przyjazne środowisko pracy na gruncie takich wartości jak wspólnotowość, wzajemna zależność pomiędzy członkami zespołu, szacunek i zaufanie
  • lubimy swoją pracę

Miejsce pracy

Miejsce pracy na ul. Starogardzkiej 17 w Straszynie (okolice Gdańska).

Specjalista ds. kadr i płac, Gdańsk