Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Atlanta Poland S.A.O firmie

  • Załogowa 17, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Atlanta Poland S.A.

Załogowa 17

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie obszaru wynagrodzeń, w tym m.in. naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, prowadzenie dokumentacji płacowej i ubezpieczeniowej, rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • Prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej, w tym deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK, rozliczanie podatków i składek,

  • Obsługa zajęć i innych potrąceń z wynagrodzenia,

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy,

  • Rozliczanie podróży służbowych,

  • Bieżąca obsługa kadrowa Pracowników,

  • Monitorowanie terminów badań, szkoleń obowiązkowych, ważności uprawnień,

  • Obsługa, administracja i rozliczanie benefitów oraz ZFŚS,

  • Udział w tworzeniu wewnętrznych źródeł prawa pracy i procedur HR,

  • Sporządzanie sprawozdań, raportów, zestawień, analiz kadrowo-płacowych, w tym wskaźników HR,

  • Bieżące monitorowanie przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 5-letnie doświadczenie w dziale kadr lub 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność właściwego stosowania przepisów

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, rozliczania czasu pracy

  • Zaawansowana umiejętność pracy w Excelu, mile widziana znajomość programów klasy ERP

  • Wysoki poziom samodzielności, sumienność, terminowość, dokładność w działaniu, umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, dobra komunikacja, dyskrecja, elastyczność w działaniu

  • Partnerskie podejście do pracy zespołowej i zaangażowanie w dążeniu do wspólnego celu, wysoka kultura osobista i etyka biznesowa.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie produkcyjnej z 30-letnim doświadczeniem i pozycją lidera na rynku bakalii,

  • Pracę w aktywnym Zespole HR,

  • Zadania umożliwiające naszemu nowemu Koledze/ Koleżance pełne wykorzystanie i rozwój własnego potencjału,

  • Pozytywną, niekorporacyjną atmosferę, otwarte przyjęcie, pełne wdrożenie i wsparcie naszego doświadczonego i zaangażowanego Zespołu,

  • Udział w projektach interdyscyplinarnych jako uzupełnienie codziennych zadań, we współpracy z innymi obszarami naszej Firmy,

  • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie firmy w ramach naszej strategii.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • paczki dla pracowników (orzech lub prezent)

Etapy rekrutacji
1

Publikacja ogłoszenia, analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem HR

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Rozmowę dotyczącą warunków zatrudnienia

5

Powitanie w zespole

Atlanta Poland S. A. #zmiłościdobakalii od 1990r., od 2005r. jako spółka na Warszawskiej GPW.

Dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych Pracowników, z dumą oferujemy produkty Bakal tworzone z surowców najwyższej jakości. Jesteśmy liderem w dostawie bakalii dla wiodących producentów żywności i sieci handlowych w Polsce pod ich markami własnymi oraz czołowym importerem bakalii z całego świata.

Posiadamy 2 zakłady wyposażone w nowoczesne linie produkcyjne. Starannie kontrolujemy procesy, aby zapewnić wysoką jakość, walory smakowe i zdrowotne naszych produktów, a ich gwarancją są systemy ISO 9001, HACCP i BRC, akredytowane przez Lloyd’s Register Quality Assurance.

Jako firma z tradycją, ukierunkowana na zrównoważony rozwój, cenimy różnorodność i transfer wiedzy. Partnerstwo, szacunek, współpraca, bezpieczne warunki pracy, dbałość o stały rozwój naszych Pracowników i środowisko naturalne – to nasze zasady jako uczestnika globalnego biznesu i odpowiedzialnego działacza społecznego.

Przewiń do profilu firmy

Do naszego Zespołu HR poszukujemy osoby będącej „urodzonym kadrowcem”, prawdziwego pasjonata tego obszaru, otwartego na nowe wyzwania i rozwój zawodowy w dynamicznie zmieniającej się firmie produkcyjnej z 30-letnią tradycją, będącej liderem na rynku bakalii.