Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PROFIT4YOU Sp. z o.o.

  • Abrahama 1A, Oliwa, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Abrahama 1A

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników;

  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym (w tym w programie Płatnik);

  • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich, delegacji;

  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP;

  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON oraz PPK;

  • Wprowadzanie rozliczeń do programu księgowego;

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze kadr/księgowości oraz ukończony kurs lub studia w tym kierunku;

  • Znajomość pakietu Office; dobra znajomość Excela;

  • Znajomość podstaw prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • Dokładność, terminowość, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Chęć do nauki i rozwoju.

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę w perspektywicznej i szybko rozwijającej się branży outsourcingu pracowników ze Wschodu i Azji Środkowej;

  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie - jesteśmy laureatem konkursu "Pracodawca przyjazny cudzoziemcom" 2020, organizatorem cyklicznej akcji charytatywnej „Cenimy Wielkich, Wspieramy Małych”;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pakiet medyczny;

  • Możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się outsourcingiem pracowników ze Wschodu i Azji Środkowej.

W naszej pracy wykorzystujemy bogate doświadczenie zbudowane dzięki współpracy z liderami rynku branży logistycznej. W myśl hasła, które przyświeca naszej działalności – Wartością są ludzie – promujemy odpowiedzialny społecznie model biznesu.

Przewiń do profilu firmy