Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Via Medica

  • Świętokrzyska 73, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Via Medica

Świętokrzyska 73

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej oaz kompleksowa obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych,

  • Przygotowywanie dokumentów stanowiących podstawę do nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy oraz aneksów

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczeń w zakresie nieobecności pracowniczych, urlopów i zwolnień lekarskich

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Kontrola ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z umowami cywilnoprawnymi

  • Sporządzanie i weryfikacja list płac osobowych i bezosobowych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (m.in. PIT, ZUS, PFRON)

  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • Administracja benefitów

  • Sporządzanie zestawień i raportów, bieżące monitorowanie zmian w przepisach PDOF, ZUS oraz Kodeksu Pracy

  • Kontrola i sporządzanie deklaracji do wszystkich obowiązujących Urzędów i Instytucji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność naliczania wynagrodzeń osobowych i bezosobowych

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac

  • Znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Chęć pracy z ludźmi ale również z dokumentami i systemami

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji biurowych i pakietu MS Office

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 30 lat pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

Via Medica

Istniejemy na rynku od 1992 roku, jesteśmy nowoczesnym wydawcą edukacyjnym w dziedzinie medycyny, docieramy do setek tysięcy odbiorców i czynnie uczestniczymy w procesie edukacyjnym lekarzy w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również organizacją konferencji, zjazdów naukowych, webinarów i szkoleń w zakresie medycyny. Dzięki naszej innowacyjności nieustannie podnosimy poprzeczkę sobie oraz konkurencji, wyznaczamy standardy w zakresie edukacji medycznej. Jesteśmy również prekursorem wielu nowych rozwiązań do tej pory niedostępnych na polskim rynku. Udostępniamy swoje zasoby w postaci publikacji i aplikacji na urządzeniach mobilnych. Posiadamy własną, nowoczesną linię druku cyfrowego.

Przewiń do profilu firmy