Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inżynieryjnej poszukujemy:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku współpracować będzie bezpośrednio z Zarządem firmy. Miejscem pracy jest centrala firmy w Gdańsku. Nasz Klient oferuje dobre warunki pracy, przyjazne środowisko pracy, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

    Zadania

    • Pełna obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców, w tym przygotowywanie: umów o pracę i umów zlecenia, wypowiedzeń umów o pracę, świadectw pracy,
    • Edytowanie danych w programie kadrowo-płacowym; przygotowywanie zgłoszeń do ZUS pracowników, zleceniobiorców i członków ich rodzin (do 50 osób),
    • Naliczanie list płac oraz rozliczanie zleceniobiorców,
    • Sporządzenie deklaracji podatkowych i ZUS,
    • Przygotowywanie raportów GUS (miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych),
    • Realizacja przelewów z tytułu wynagrodzeń i umów cywilno-prawnych,
    • Obsługa benefitów i świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, karty sportowe),
    • Pełna obsługa podwykonawców w dedykowanym systemie,

    Profil

    • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale kadr i płac na samodzielnym stanowisku (warunek konieczny),
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny). Mile widziana znajomość dodatkowych języków,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz dokumentacji kadrowej,
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
    • Dobra znajomość obsługi komputera (Windows, MS Office),
    • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się,
    • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat.
    • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy,
    • Prawo jazdy kategorii B – mile widziane,

    CV oraz list motywacyjny, zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych o poniższej  treści  prosimy wysłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”

    bottom