Specjalista ds. kadr i płac

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 30.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Via Medica od 25 lat dostarcza lekarzom i pacjentom najbardziej aktualnych, kompleksowych i starannie opracowanych informacji z dziedziny medycyny.

    Więcej dowiesz się na www.viamedica.pl

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Główne zadania:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w zakresie spraw związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy
    • Prowadzenie spraw związanych z ewidencją czasu pracy, świadczeniami pracowniczymi
    • Prowadzenie akt osobowych
    • Naliczanie wynagrodzeń, premii, zasiłków
    • Sporządzanie dokumentacji płacowej
    • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji tj. GUS, US, PFRON, ZUS,
    • Monitorowanie aktualności badań lekarskich i szkoleń BHP,
    • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu firmy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
    • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy
    • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Office
    • Znajomości programów kadrowo-płacowych

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 25 lat pozycji na rynku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Karty Multisport

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.