Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.

Jaśkowa Dolina 132

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym OPTIMA,

  • sporządzanie list płac,

  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,

  • rozliczanie czasu pracy,

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z wypłatą wynagrodzeń,

  • sporządzanie deklaracji PFRON oraz GUS,

  • prowadzenie akt osobowych,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników,

  • przygotowywanie dokumentów związanych ze zmianami w trakcie zatrudnienia,

  • tworzenie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeniowego.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w naliczaniu płac dla pracowników oddelegowanych – warunek konieczny,

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac),

  • min 3-letnie doświadczenie w zakresie płac,

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

  • i zdrowotnych, PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy,

  • wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego COMARCH OPTIMA,

  • praktyczna znajomość programu Płatnik,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość wieloletniej współpracy,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EDS Retail Park prowadzi całkowity proces inwestycyjny związany z budową parków handlowych na terenie kraju. Spółka samodzielnie, kompleksowo realizuje przedsięwzięcia.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy