Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Gdynia, pomorskie
  • Gdynia, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy stale rozwijającą się firmą w branży teleshopingowej, należącej do największej grupy medialnej w Polsce. Naszym celem jest tworzenie i ciągłe ulepszanie kanałów, za pośrednictwem których dokonujemy sprzedaży produktów dobrej jakości, innowacyjnych i wyróżniających się w wielu kategoriach. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zadania:

    • Prowadzenie akt osobowych;
    • Przygotowywanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem pracownika oraz osób na podstawie umów cywilnoprawnych;
    • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych, kontraktów menadżerskich, powołań itp.;
    • Naliczanie i sporządzanie list płac;
    • Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, porozumień, aneksów, zaświadczeń
      o zatrudnieniu, umów zleceń, itp.;
    • Obsługa programu Płatnik;
    • Obsługa z zakresu PFRON;
    • Przygotowywanie sprawozdań GUS;
    • Przygotowywanie rozliczeń i informacji podatkowych (PIT-11, PIT-40);
    • Naliczanie zasiłków i administrowanie dokumentacją zasiłkową;
    • Obsługa zajęć komorniczych;
    • Prowadzenie, rozliczanie i nadzorowanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.;
    • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS,US,GUS,PFRON);
    • Kontrola terminowości oraz prowadzenie ewidencji szkoleń BHP i badań lekarskich;
    • Rozliczanie pracownikom potrąceń z tyt. opieki medycznej;
    • Księgowanie list płac;
    • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników;
    • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Spółki;
    • Nadzór nad obszarem przetwarzania danych osobowych w firmie;
    • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższe;
    • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr;
    • Znajomość programu PŁATNIK oraz dobra znajomość pakietu MS Office;
    • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Symfonia Kadry i Płace;
    • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych;
    • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji ZUS i PIT;
    • Samodzielność, komunikatywność, dbałość o szczegóły;
    • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
    • Prywatną opiekę medyczną.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy TVO Sp. z o.o.
    Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, że:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TVO Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Batorego 28-32, zwana dalej Spółką.
    2. W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email: [email protected]
    3. Cele i podstawy przetwarzania: Pani/Pana dane osobowe będą̨ przetwarzane w celach rekrutacyjnych w TVO Sp. z o.o. zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. Pani/Pana zgody, art. 6 ust. 1 lit. c) RODO, tj. wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na Administratorze oraz art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. realizacji prawnie usprawiedliwionych interesów Administratora.
    4. Okres przechowywania danych: Dane osobowe będą̨ przetwarzane w celach rekrutacyjnych do zakończenia procesu rekrutacji lub do momentu cofnięcia zgody.
    5. Prawa osób, których dane dotyczą:
            Zgodnie z RODO, przysługuje Pani/Panu
    • prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii,
    • prawo żądania ich sprostowania (poprawiania),
    • usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,
    • prawo do przenoszenia swoich danych osobowych.
    • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, wskazanych powyżej w pkt 3.
    • prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa
    Powyższe żądania można przesłać na adresy wskazane w pkt 1.
    1. Odbiorcy danych: Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane uprawnionym instytucjom określonym przez przepisy prawa oraz podmiotom przetwarzającym, które świadczą usługi na rzecz Administratora danych i którym te dane są powierzane.
    2. Podanie danych osobowych w zakresie imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, wykształcenia oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    3. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji: informujemy, że Pani/Pana dane nie będą̨ przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również̇ nie będą̨ wykorzystywane do profilowania.
    4. Zgoda oraz informacja o możliwości wycofania zgody: w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można przesłać na adresy wskazane w pkt 1.