Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Jit Team sp. z o.o.

  • Łużycka 8c, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łużycka 8c

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów związanych z administracją kadrową,

  • sporządzanie umów i innej dokumentacji kadrowej,

  • sporządzanie umów dla osób współpracujących

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,

  • naliczanie list płac, z uwzględnieniem wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń,

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON, GUS

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,

  • prowadzenie dokumentacji PPK i bieżąca obsługa,

  • wsparcie merytoryczne dla pracowników w zakresie przepisów kadrowo-płacowych,

  • wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnianie procesów

  • księgowanie list płac, deklaracji ZUS i dokumentów księgowych dotyczących rozliczeń publicznoprawnych oraz uzgadnianie kont księgowych z nimi związanych;

  • rozliczanie dokumentów związanych z benefitami,

  • wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnianie procesów,

  • nadzorowanie przygotowywania dokumentacji BHP i realizacji obowiązków w zakresie szkoleń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość zasad księgowości;

  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych oraz BHP;

  • dobra organizacja pracy, dokładność oraz terminowość wykonywania powierzonych obowiązków;

  • umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole;

  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;

  • praktyczna znajomość przygotowywania i wysyłania deklaracji ZUS; PFRON, PIT, GUS i innych wymaganych przepisami prawa związanych z kadrami i płacami;

  • doświadczenie w obsłudze PPK;

  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu Płatnik;

  • znajomość programu enova będzie dodatkowym atutem;

  • komunikatywna znajomość angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie- w tym, specjalną opcję obejmującą Covid, kartę sportową, lekcje angielskiego, możliwość pracy/odpoczynku w JIT Summer Office w Chałupach) ;

  • przemiłą atmosferę w zespole, który sprawnie wdroży Cię we wszystkie firmowe tematy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • zajęcia z języka angielskiego

  • Jit Summer Office

  • kartę MultiSport lub Ok System

Jesteśmy trójmiejskim software house'm, z siedzibą główną w Gdyni. Jit Team buduje zwinne zespoły specjalistów IT dopasowane do potrzeb klientów. Wspieramy naszych partnerów w rozwijaniu ich działalności, dostarczając oprogramowanie najwyższej jakości – co to oznacza?

Super projekty i innowacyjne wyzwania!

Przewiń do profilu firmy