Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

"BAP POLSKA" sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma transportowa BAP Polska Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych

- legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców

- prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji dotyczącej umów cywilnoprawnych

- przygotowywanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON

- kontrola terminów badań lekarskich, bhp, świadectw kwalifikacji

- wykonywanie przelewów na karty przedpłacone pracowników oraz księgowanie wyciągów z kart przedpłaconych

- naliczanie i księgowanie diet

- księgowanie niektórych dokumentów związanych z podróżami służbowymi

Wymagania:

- obsługa MS Office

- wykształcenie kierunkowe

- 2 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac

- znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- doświadczenie w obsłudze programów kadrowych (Płatnik, mile widziana Enova i Symfonia FK ERP)

Oferujemy:

-stabilne warunki zatrudnienia

-umowę o pracę

-praca w godz. 8-16, pon.-pt

Ogłoszenie archiwalne