Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Plichta oferujemy zatrudnienie na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdynia, Morska 318

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie akt osobowych, w tym tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą i rozwiązywaniem stosunku pracy,
    • Obsługa programu kadrowo-płacowego Symfonia,
    • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie, delegacje),
    • Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę /umów cywilnoprawnych,
    • Przygotowywanie przelewów za wynagrodzenia,
    • Prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych oraz szkoleń BHP,
    • Przygotowywanie świadectw pracy i zaświadczeń,
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS, PFRON,
    • Prowadzenie rozliczeń z ZUS i US,
    • Przygotowywanie raportów, sprawozdań, analiz na potrzeby zarządu,
    • Korespondencja z urzędami/ instytucjami w sprawach pracowniczych (ZUS, US, GUS, Urząd Pracy, Cech Rzemiosł, komornik itp.),
    • Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym, w wielooddziałowej organizacji (zatrudniającej nie mniej niż 300 osób),
    • Praktyczna, szeroka znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych,
    • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik, systemu kadrowo-płacowego Symfonia oraz programu MS Excel,
    • Szeroka i aktualna wiedza w zakresie przepisów prawa pracy, ubezpieczenia społecznego i pdof,
    • Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Miłą atmosferę pracy,
    • Możliwość rozwoju,
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    bottom