Oferta pracy

Pracownik Biurowy - Dział Kadr i Płac

NAVIRETECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdynia

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Opis stanowiska:

  • Obsługa programu informatycznego OPTIMA
  • Obsługa programu Płatnik;
  • Obsługa z zakresu PFRON;
  • Przygotowywanie rozliczeń i informacji podatkowych (PIT-11, PIT-40);
  • Naliczanie zasiłków i administrowanie dokumentacją zasiłkową;
  • Obsługa zajęć komorniczych;
  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS,US,GUS,PFRON);
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach;
  • Udział w działaniach związanych z wdrażaniem RODO;
  • Obsługa procesów płacowych;
  • Weryfikacja, ewidencja dokumentów płacowych oraz zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego;
  • Ścisła i efektywna współpraca z zespołem kadr, księgowością;
  • Obsługa biura, dokumentacji pracowniczej, pracowników oddelegowywanych do pracy we Francji.

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość programu PŁATNIK oraz dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Mile widziana znajomość obsługi programu Optima Kadry i Płace
  • Znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych;
  • Umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • Prowadzenie raportów kasowych;
  • Rozliczanie delegacji służbowych;
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej;
  • Elastyczność pracy na różnych stanowiskach;

Oferujemy:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku stoczniowym,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na etat,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy