Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

GOBS

GOBS

Zygmunta Starego 24a

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców zatrudnionych u Klientów,

  • rozliczanie czasu pracy,

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej Klientów,

  • sporządzanie korekt ZUS,

  • rejestrowanie/wyrejestrowywanie pracowników w ZUS,

  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON,

  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PFRON, PIP, GUS,

  • tworzenie zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby klienta,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (kierunki: ekonomia, finanse, administracja, zarządzanie),

  • masz min. 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale płac,

  • znasz język angielski i/lub niemiecki w stopniu bardzo dobrym (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem),

  • potrafisz naliczać listy płac oraz rozliczać czas pracy w różnych systemach czasu pracy,

  • posiadasz umiejętność sporządzania korekt ZUS,

  • potrafisz prowadzić dokumentację kadrowo-płacową,

  • znasz zagadnienia dotyczące prawa podatkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • posiadasz umiejętność obsługi programów MS-Office, znajomość programu R2 Płatnik mile widziana,

  • masz poczucie odpowiedzialności i pełnego zaangażowania w powierzone zadania,

  • umiesz pracować w zespole i doskonale organizujesz swoją pracę,

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w pełnym wymiarze godzin.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,

  • ciekawe projekty i możliwość szybkiego rozwoju i nauki,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,

  • kulturę organizacyjną wspierającą work-life balance,

  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport.

GOBS

Spółka GOBS Sp. z o.o. powstała w 2009 roku z myślą o podmiotach prowadzących działalność gospodarczą poszukujących wszechstronnych rozwiązań biznesowych. Spółka świadczy usługi w zakresie wsparcia wewnętrznych procesów w przedsiębiorstwie związanych z prowadzeniem ksiąg, raportowaniem finansowym, controllingiem, rozliczeniami w zakresie podatków, ubezpieczeń społecznych, płac oraz pomocy publicznej. Spółka GOBS jest częścią grupy O&W.

Przewiń do profilu firmy