Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Vito Med

  • Radiowa 2, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Vito Med

Radiowa 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej, w szczególności akt osobowych oraz e-teczek pracowników,

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy oraz współpracy na podstawie umów cywilnoprawnych,

  • monitorowanie i koordynowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • samodzielne sporządzanie list płac

  • realizacja zgłoszeń pracowników i zleceniobiorców do ZUS za pośrednictwem systemu Płatnik, a także sporządzanie deklaracji korygujących,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON, PPK,

  • rozliczanie umów cywilnoprawnych, umów o pracę,

  • przygotowywanie dokumentów do umów o pracę i zleceń,

  • ustalanie uprawnień do wynagrodzenia chorobowego, zasiłku chorobowego, zasiłku opiekuńczego, wynagrodzenia za czas urlopu

  • wprowadzanie przelewów bankowych,

  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Klientów,

  • aktywna współpraca z działem księgowości.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe lub kierunek pokrewny,

  • minimum 5 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,

  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów,

  • dobra organizacja pracy, dokładność,

  • znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń, społecznych,

  • znajomość MS Office,

  • znajomość programu Płatnik,.

  • mile widziane doświadczenie w pracy w służbie zdrowia,

To oferujemy

  • umowę o pracę - etat,

  • stabilne zatrudnienie,

  • pracę w stałych godzinach w miłej atmosferze,

  • pracę na stanowisku z możliwością rozwoju,

Aplikacja

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.