Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

OPI sp. z o.o.O firmie

4 200‐5 000 zł brutto / mies.
  • Jasna 28
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

OPI sp. z o.o.

Jasna 28

Gliwice

Biuro rachunkowe OPI świadczy pełną obsługę księgową, podatkową, kadrową i płacową firm.

Naszą ambicją jest by prowadzenie usług księgowo-płacowych nie było tylko przykrym obowiązkiem dla naszych klientów, ale też cennym źródłem informacji. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi różnych branż, także o zasięgu międzynarodowym.

Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko, posiadającego wiedzę w zakresie prawa pracy, podatków i ZUS.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

W zakresie obsługi płacowo-kadrowej zmierzysz się m.in. z:

  • Naliczaniem wynagrodzeń pracowników etatowych tj. wynagrodzenia chorobowego, zasiłku, urlopu, ekwiwalentu za urlop, nadgodzin itp.
  • Rozliczaniem umów cywilno-prawnych.
  • Sporządzaniem deklaracji ZUS i PIT, PFRON oraz sprawozdań do GUS.
  •  Prowadzeniem akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy i jej rozliczaniem.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy oraz podatkowego.
  • Mile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA i PŁATNIK.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Wsparcie techniczne dot. programu OPTIMA.
  • Możliwość skorzystania z pakietów sportowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy