Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Triumph Motorcycles PolskaO firmie

Triumph Motorcycles Polska

3

Gniewkówiec (pow. inowrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, zaświadczenia),

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,

  • Sporządzanie list płac pracowników i zleceniobiorców,

  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji: ZUS, US, GUS, PFRON, PIT, PPK,

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,

  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP,

  • monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w spółce.

  • Obsługa ubezpieczenia grupowego,

  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,

  • przyjmowanie ewentualnych kontroli ZUS

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr;

  • umiejętność analiz danych płacowych i wyjaśniania wartości na listach płac;

  • doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;

  • znajomość problematyki czasu pracy;

  • znajomość komputerowego systemu kadrowo-płacowego ENOVA (będzie dodatkowym atutem)

  • bardzo duża samodzielność;

  • bardzo dobra organizacja i dyscyplina prac;

  • duże zdolności interpersonalne;

  • wysoka kultura osobista.

  • obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • wiedza i doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • dobra organizacji pracy,

  • rzetelność, skrupulatność

To oferujemy

  • stałe, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

    Firma Almot, zlokalizowana w Złotniki Kujawskie poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds kadr i płac.

    Przewiń do profilu firmy