Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Impuls Sp. z o.o.

  • Poleska 19d, Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Poleska 19d

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

  • kompleksowa obsługa kadrowa,

  • znajomość programu Płatnik,

  • sporządzanie raportów kadrowych, sprawozdań GUS, PFRON,

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach ZUS oraz Kodeksu Pracy,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze kadrowym (warunek konieczny),

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej a także samodzielność, systematyczność i odpowiedzialność,

  • otwartość na zmianę i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość dofinansowania do turnusów rekreacyjno-wypoczynkowych, dojazdów do pracy, wyrobów medycznych i ortopedycznych oraz środków pomocniczych, okularów korekcyjnych,

  • praca w młodym zespole,

  • stabilność zatrudnienia.

O nas

Zakład Pracy Chronionej z 40 letnim doświadczeniem w branży z zakresu ochrony osób i mienia oraz sprzątania obiektów. Stawiamy na długotrwałą współpracę, poczucie bezpieczeństwa oraz dobre relacje wewnątrz firmy.