Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Gostycyn (pow. tucholski), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARKADIA sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Gostycyn (pow. tucholski)

    Zakres obowiązków:

    • wsparcie administracyjne i organizacyjne Zarządu w codziennej pracy
      oraz w kontaktach z urzędami i instytucjami;
    • samodzielne i kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa kadrowa pracowników w tym umów zleceń
    • sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych
    • obsługa programu Płatnik
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi - sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US, PFRON
    • ewidencja i rozliczanie czasu pracy
    • ewidencja nieobecności / aktualnych badań lekarskich, szkoleń BHP
    • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT,
    • prowadzenie ewidencji kadrowych zgodnie z RODO

    Wymagania:

    • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w Kadrach i Płacach (mile widziane);
    • wykształcenie wyższe (mile widziane);
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
    • rozwinięte umiejętności analityczne;
    • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
    • skrupulatność i rzetelność;
    • wysoka kultura osobista;
    • umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie;
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziane).

    Oferujemy:

    •  umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia;
    •   możliwość rozwijania swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
    •   samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
    •   dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

    Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, którym jest ARKADIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gostycynie przy ul. Bydgoskiej 17, 89-520 Gostycyn w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac
    2. moje dane osobowe podaję dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    3. zapoznałem (-ma) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie do ich poprawiania.

    Klauzula Informacyjna

    Zgodnie z art.13 ust.1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, że:

    1. administratorem Pan/Pani danych osobowych jest ARKADIA Sp. z o.o. z siedzibą w Gostycynie przy ul. Bydgoskiej 17, 89-520 Gostycyn
    2. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacji na podstawie art.6 sut.1 lit.).
    3. posiada Pan/Pani prawo do: a) żądania od administratora danych osobowych dostępu, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; b) wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania; c) przenoszenia danych; d) wniesienia skargi do organu nadzorczego; e) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych
    4. Pana/Pani dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
    5. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.