Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.O firmie

  • Grójec
    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz świadectw pracy
  • Przygotowywanie zgłoszeń do ZUS
  • Zatrudnianie obcokrajowców, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Sporządzanie rozliczeń podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji na potrzeby GUS, ZUS, PFRON
  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Pomoc w księgowości

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMA będzie mile widziana
  • Dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • umowę o pracę / stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w szkoleniach
  • wsparcie i pomoc osób przełożonych i zespołu

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Grójec