Specjalista ds. kadr i płac

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Sulechowska 4A, 65-119 Zielona Góra, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-08-16
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-09-15)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurokey Recycling Limited

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Obsługa procesów kadrowo – płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy
    • Prowadzenie spraw pracowniczych: przygotowywanie, gromadzenie  i właściwe przechowywanie dokumentacji w aktach pracowniczych
    • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego
    • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników
    • Naliczania płac, sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, podatkowych, GUS, Raportów Pfron
    • Udział w procesie selekcji i rekrutacji pracowników
    • Wsparcie w zakresie realizacji procedury szkoleniowej

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość przepisów Kodeksu Pracy oraz przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
    • Znajomość programu Płatnik, E-pfron, PC-Biznes (preferowana)
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
    • Umiejętności organizowania samodzielniej pracy i podejmowania decyzji
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
    • Doświadczenie w procesie rekrutacji
    • Odpowiedzialność, rzetelność, zdyscyplinowanie, punktualność
    OFERUJEMY
    • Praca na pełen etat, godziny pracy 08:00 - 16:00
    • Wynagrodzenie 4000-6000 zł netto
    • Praca w młodym energicznym zespole
    • Możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w jęz. Angielskim i polskim, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska pracy, w treści wiadomości propozycję wynagrodzenia netto.

    Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu w wybranymi kandydatami/kandydatkami.