Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac / HR specialist

Orskov Foods S.A.O firmie

  • Czaplinek

    Czaplinek, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników;

  • Sporządzanie raportów (np. absencji, rotacji) itp.

  • Przygotowywanie procedur i dokumentacji;

  • Sporządzanie dokumentacji kadrowej;

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie HR;

  • Zarządzanie PPK;

  • Rozliczenia z ZUS i US;

  • Prowadzenie kasy i Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w prowadzeniu kadr;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;

  • Znajomość języka angielskiego lub gotowość do podjęcia nauki – intensywny kurs finansowany przez pracodawcę

  • Znajomość programów: Kadry i Płace, Płatnik, Pakiet Microsoft Office 365, ze szczególnym uwzględnieniem Excel;

  • Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków służbowych;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • relokacja + możliwość pomocy w znalezieniu mieszkania

  • dostęp do zasobów merytorycznych i możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju;

  • bony i premie okolicznościowe;

  • organizujemy wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe;

  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach;

  • pracę w energicznym zespole, świetną atmosferę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia;