Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i płac

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

7 000 brutto / mies.
  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej sporządzanie list płac;

  • sporządzanie sprawozdań, deklaracji, informacji i innych potrzebnych dokumentów m.in. do ZUS, US, GUS, PFRON;

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (komornicy, ZUS, GUS, US i inne);

  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów;

  • nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP;

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne;

  • optymalizacja procesów kadrowo-płacowych;

  • realizacja procesów rekrutacyjnych, tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń na lokalnych portalach prac;

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • doświadczenie zawodowe min. 3-letnie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej lub w firmie transportowej

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych, ustawy o czasie pracy kierowców

  • umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych (mile widziany Gratyfikant), programu Płatnik oraz pakietu MS Office

  • samodzielność i skrupulatność w działaniu, odpowiedzialność oraz wzorowa organizacja własnej pracy,

  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • dobre i stabilne warunki pracy (umowa o pracę)

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i drogowych.

Przewiń do profilu firmy