Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Warszawianka Centrum Kongresowe

77

Jachranka (pow. legionowski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,

  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy,

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej, rozliczanie wynagrodzeń chorobowych i zasiłków,

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych,

  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrznych jednostek organizacyjnych i instytucji zewnętrznych (ZUS, Urząd Pracy, komornik, itp.); bieżąca współpraca w tym zakresie,

  • Nadzór nad sporządzaniem dokumentów kadrowych dla pracowników w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

  • Doradztwo w zakresie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale kadrowo-płacowym w wielooddziałowej organizacji (zatrudniającej nie mniej niż 300 osób),

  • Praktyczna, szeroka znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych oraz monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego,

  • Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania obcokrajowców,

  • Umiejętność pracy w zespole, skrupulatność, dokładność, terminowość,

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

Pracę w hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku,

Pracę w zgranym i otwartym na ludzi zespole,

Pakiet benefitów: zniżki pracownicze na basen, siłownię, Kiddos, wyroby cukiernicze,

Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy