Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Jankowo Gdańskie (pow. gdański), pomorskie
  • Specjalista
  • 17.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zakłady Mięsne Nowak to polska firma rodzinna założona w 1991 r. specjalizująca się
    w produkcji wyrobów wędliniarskich i mięsnych.
    Po 27 latach istnienia Grupa Nowak liczy ponad 600 pracowników oraz
    posiada sieć sklepów w Trójmieście i okolicach.

    Dołącz do nas jako:

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Jankowo Gdańskie (pow. gdański)

    Zadania na stanowisku:

    • Przygotowywanie dokumentów kadrowo – płacowych zgodnie z wymogami prawa pracy,
    • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych, umów o pracę,
    • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
    • Ewidencja czasu pracy pracowników,
    • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie kadrowo-płacowym, wprowadzanie i aktualizowanie danych,
    • Sporządzanie i przekazywanie deklaracji do US, ZUS, GUS,
    • Przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
    • Pozostałe prace administracyjne związane z obsługą kadrowo-płacową.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: administracja, zarządzanie kadrami,
    • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata,
    • Praktyczna znajomości programów kadrowo-płacowych (mile widziana Optima), Płatnik,
    • Dobra znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac, w tym sporządzania dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania, prowadzenia akt osobowych, naliczania wynagrodzeń, rozliczania czasu pracy, zatrudniania cudzoziemców,
    • Dobra znajomość MS Office, głównie Excel,
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

    Zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w firmie;
    • Miłą atmosferę w pracy;
    • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie;
    • Po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej.

    CZEKAMY NA CIEBIE!

    Oferty prosimy przesyłać na za pomocą przycisku Aplikuj,
    pisząc w temacie: Specjalista ds. Kadr i Płac.

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."

    bottom