Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

SIMET S.A.O firmie

SIMET S.A.

Aleja Jana Pawła II 33

Jelenia Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej, przygotowywanie dokumentów związanych z zawieraniem, rozwiązywaniem i kontynuowaniem umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymogami
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy
  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ubezpieczeń ZUS
  • Dbanie o terminowość przeprowadzania badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Sporządzanie deklaracji ZUS i zestawień na potrzeby rozliczeń PIT i PFRON
  • Sporządzaniem list płac z umów o pracę i umów cywilno-prawnych
  • Sporządzaniem sprawozdań GUS

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (poziom co najmniej średniozaawansowany)
  • Posiadanie wyższego wykształcenia, preferowane kierunki: ekonomia, prawo
  • Posiadanie minimum 3-letniego doświadczenia na adekwatnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość obsługi programu Płatnik, PFRON, mile widziana znajomość systemu IFS, RESET2
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (poziom co najmniej średniozaawansowany )
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Terminowość, rzetelność, poprawność wykonania powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym, jak również w ramach funkcji HR w firmie
  • Szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Od ponad 50 lat specjalizujemy się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego najwyższej jakości, który sprzedajemy na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki doświadczeniu, wizji i strategii rozwoju jesteśmy wiodącym producentem puszek elektroinstalacyjnych, złączek szynowych i listew termoplastycznych.

Przedsiębiorstwo Simet S.A. w Jeleniej Górze ul. Al. Jana Pawła II 33 poszukuje do zespołu HR osobę, która gotowa jest dbać o pracowników przedsiębiorstwa zapewniając rzetelną obsługę kadrowo-płacową jednocześni budując trwałe i przyjacielskie relacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Aleja Jana Pawła II 33, Jelenia Góra