Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

SIMET S.A.

SIMET S.A.

Aleja Jana Pawła II 33

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa pracowników- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej, przygotowywanie dokumentów związanych z zawieraniem, rozwiązywaniem i kontynuowaniem umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych

  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymogami

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy

  • Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników z ubezpieczeń ZUS

  • Dbanie o terminowość przeprowadzania badań lekarskich i szkoleń BHP

  • Sporządzanie deklaracji ZUS i zestawień na potrzeby rozliczeń PIT i PFRON

  • Sporządzaniem list płac z umów o pracę i umów cywilno-prawnych

  • Sporządzaniem sprawozdań GUS

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (poziom co najmniej średniozaawansowany)

  • Posiadanie wyższego wykształcenia, preferowane kierunki: ekonomia, prawo

  • Posiadanie minimum 3-letniego doświadczenia na adekwatnym stanowisku

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość obsługi programu Płatnik, PFRON, mile widziana znajomość systemu IFS, RESET2

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (poziom co najmniej średniozaawansowany )

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Terminowość, rzetelność, poprawność wykonania powierzonych zadań

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym, jak również w ramach funkcji HR w firmie

  • Szkolenia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

SIMET S.A.

Od ponad 50 lat specjalizujemy się w produkcji osprzętu elektroinstalacyjnego najwyższej jakości, który sprzedajemy na rynku polskim i zagranicznym. Dzięki doświadczeniu, wizji i strategii rozwoju jesteśmy wiodącym producentem puszek elektroinstalacyjnych, złączek szynowych i listew termoplastycznych.

Przedsiębiorstwo Simet S.A. w Jeleniej Górze ul. Al. Jana Pawła II 33 poszukuje do zespołu HR osobę, która gotowa jest dbać o pracowników przedsiębiorstwa zapewniając rzetelną obsługę kadrowo-płacową jednocześni budując trwałe i przyjacielskie relacje.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.