Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ASAP MARIUSZ TOMICZEKO firmie

  • Ludwika Waryńskiego 10
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ASAP MARIUSZ TOMICZEK

Ludwika Waryńskiego 10

Jelenia Góra

Poszukujemy osoby z doświadczeniem na samodzielnym stanowisku kadrowo – płacowym.

Obowiązki:

  • rozliczenia płacowe pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz osób zatrudnionych na podstawie umowy zlecenie,
  • pełna opieka kadrowa nad dokumentami pracowniczymi, zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • monitorowanie terminów badań medycyny pracy oraz szkoleń BHP,
  • wprowadzanie danych i ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym,
  • zgłaszanie/wyrejestrowywanie do ubezpieczeń ZUS ubezpieczonych oraz członków rodziny,
  • sporządzanie umów o pracę, umów zleceń,
  • wystawianie rachunków do umów zleceń,
  • obsługa tytułów egzekucyjnych,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • przygotowywanie raportów i zestawień,
  • bezpośredni kontakt z Urzędem Pracy w sprawach związanych z zatrudnianiem Obcokrajowców,
  • składanie oświadczeń o powierzeniu pracy obcokrajowcom w Urzędzie Pracy.

Wymagana:

  • znajomość przepisów płacowych i kadrowych,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • znajomość oprogramowania InSERT Gratyfikant oraz Płatnik i MS Office,
  • chęć do ciągłego dokształcania się i podnoszenia swoich kompetencji,
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole,
  • umiejętność sporządzania pism urzędowych,
  • sumienność,
  • odpowiedzialność,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - co najmniej 2 lata.

Mile widziana:

  • znajomość prawa w zakresie legalizacji zatrudnienia osób spoza U

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwości rozwoju,
  • szkolenia z zakresu prawa pracy, płac oraz zatrudniania Obcokrajowców,
  • pracę w młodym zespole.

Ogłoszenie archiwalne