Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców, przygotowanie plików do księgowania
    • Rozliczanie czasu pracy
    • Nadzór na terminami szkoleń, badań
    • Rozliczanie PIT, ZUS, GUS
    • Rozliczanie urlopów i innych nieobecności
    • Sporządzanie wymaganych raportów kadrowo-płacowych

    ZOBACZ CO ZYSKASZ GDY DO NAS DOŁĄCZYSZ

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w hotelu należącym do międzynarodowej sieci
    • Możliwość wszechstronnego rozwoju, dostęp do szkoleń i najnowszych rozwiązań w branży
    • Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska
    • Pakiet medyczny po okresie próbnym
    • Imprezy integracyjne
    • Bonusy świąteczne
    • Posiłki w ciągu dnia pracy
    • Inne benefity pracownicze
    • Uczestnictwo w programie "Pracownik miesiąca" a następnie "Pracownik Roku" z atrakcyjną nagrodą
    • Zniżki pracownicze w innych hotelach sieci IHG na całym świecie
    • Działający projekt "Polecam Kandydata" - pracownicy zyskują dodatkowe wynagrodzenie jeśli osoba polecona zostanie zatrudniona po okresie próbnym

    MAMY JEDNAK PEWNE WYMAGANIA

    • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Znajomość j. angielskiego
    • Biegłe posługiwanie się pakietem Office
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk „APLIKUJ”

    „Zostałem poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych podanych w niniejszym zgłoszeniu oraz prawie do ich poprawiania. Zostałem poinformowany o tym, że podane dane osobowe będą przetwarzane przez HOTEL DĄBROWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 1a w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko "Specjalista ds. kadr i płac " i rozpatrzenia możliwości zawarcia umowy o pracę. Obowiązek podania danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu wynika z art. 22 kodeksu pracy odnoszącego się do osoby ubiegającej się o zatrudnienie.”

    top