Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

KION Polska sp. z o.o.

  • Kołbaskowo (pow. policki)

    Kołbaskowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników (stawka miesięczna)

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych

  • rozliczanie czasu pracy

  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy

  • sporządzanie rozliczeń do ZUS, US, GUS

  • merytoryczne wsparcie pracowników w zakresie prawa pracy

  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych

Nasze wymagania

  • posiadanie doświadczenia zawodowego w naliczaniu płac i prowadzeniu kadrowym pracowników

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • posiadanie doświadczenia w pracy z programami kadrowo - płacowymi

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS office w szczególności Excel

  • bycie osobą samodzielną, proaktywną i dokładnie wykonującą swoje zadania

  • bycie osobą angażującą się i odpowiedzialną za powierzone zadania

  • umiejętność myślenia całościowo, szeroko i systemowo,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i terminów, określać priorytety i nie odkładasz tematów na „ostatnią chwilę”

  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • pracę w centrum produkcyjno-badawczo-rozwojowym KION, również na platformie międzynarodowej w Aschaffenburgu

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcyjnymi

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • brak monotonii

  • rozwój osobisty

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • opieka medyczna

  • zajęcia językowe (angielski i niemiecki)

  • dofinansowane posiłki

  • miejsce parkingowe

  • a nad resztą benefitów pracujemy :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • transport dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz być częścią organizacji zorientowanej na technologię oraz chcesz mieć swój wkład w dalszy rozwój APLIKUJ do NAS!!