Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac (k/m)

  • Strzelce Opolskie, Krapkowice, Szymiszów (pow. strzelecki), Kalinów (pow. strzelecki), opolskie
  • Specjalista
  • 30.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Krapkowice, Strzelce Opolskie, Kalinów (pow. strzelecki), Szymiszów (pow. strzelecki)
    SPK/STRZ/0519

    Obowiązki:

    • realizacja zadań w obszarze rozliczenia czasu pracy pracowników,
    • realizacja zadań w obszarze administracji personalnej w zakresie obiegu dokumentów kadrowych,
    • współpraca z ZUS, GUS, obsługa Płatnika,
    • obsługa administracyjna pracowników.

    Wymagania:

    • znajomość prawa pracy,
    • wykształcenie wyższe - odpowiadające kwalifikacjom kadrowym,
    • zainteresowanie tematyką HR,
    • otwartość na szkolenie i rozwój,
    • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,
    • zdolności komunikacyjne,
    • dobra znajomość MS Office.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio u pracodawcy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Multisport lub karnet na pływalnię,
    • firma organizuje eventy rodzinne, paczki świąteczne, wyjazdy etc.,
    • wdrożenie przy wsparciu doświadczonych pracowników,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
    • możliwość uzyskania dodatkowych kwalifikacji w ramach szkoleń pracowniczych.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis