Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac (K/M)

Mondi Świecie S.A.

  • Bydgoska 1, Świecie
    Świecie, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Bydgoska 1

Świecie

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników (sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, zgłaszanie/wyrejestrowywanie do/z ubezpieczeń, monitorowanie badań lekarskich, naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników);

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego SAP i Success Factors;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych oraz płacowych;

  • Reprezentacja w kontaktach z ZUS, US, PFRON, PIP, PPK oraz sporządzanie wymaganych deklaracji i sprawozdań;

  • Bieżące wsparcie pracowników w problematyce kadrowej, płacowej i ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków;

  • Biegła znajomość pakietu MSOffice (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość SAP i Success Factors

To oferujemy

  • Zdobywanie doświadczenia w dziale personalnym w branży papierniczej i firmie będącej jej liderem,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w różnych kierunkach

  • Współpraca z centralą firmy w projektach międzynarodowych

  • Pakiet benefitów takich jak: karta Multisport, kafeteria MyBenefit, czy pakiet medyczny LUXMED

  • Kwartalny system premiowy – połączony z wynikami Twojej pracy,

  • Udział w Akademii Językowej

  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów

  • Umowa o pracę na 12 miesięcy – bez okresu próbnego

  • Premia świąteczna w wysokości 1800 zł

  • Bonus wakacyjny w wysokości 2000 zł

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień