Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

CARNET POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Kalisz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CAR NET POLSKA Sp. z o.o. –firma świadcząca usługi z zakresu krótkoterminowego oraz średnioterminowego wynajmu samochodów, do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Naliczanie wynagrodzeń,
  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych,
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • Przygotowanie deklaracji GUS
  • Przygotowanie deklaracji i rozliczeń PFRON (DEK, SOD).

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac,
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego CDN Optima oraz Płatnik,
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne,
  • Dokładność, staranność i terminowość,
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

  • Stałą prace w dziale kadrowo-płacowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy