Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ATO SIGNAGE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie zagadnień kadrowych,

  • przygotowywanie dokumentów pracowniczych (umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy, itp.),

  • kierowanie pracowników na badania okresowe i wstępne oraz bieżący kontakt z medycyną pracy,

  • prowadzenie akt osobowych,

  • weryfikacja list obecności i nadzór nad wykorzystaniem urlopów przez pracowników,

  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników,

  • zapewnienie zgodności dokumentacji pracowniczej z aktualnymi wymogami prawnymi i procedurami polityki personalnej,

  • całościowe prowadzenie zagadnień związanych z naliczaniem płac,

  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań wymaganych przez ZUS, US, PFRON, GUS zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami.

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień związanych z prowadzeniem kadr i płac,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dobra znajomość MS Office, programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych

  • rzetelność i dokładność w wykonywanej pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka komunikatywność.

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • szkolenie wstępne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

ATO SIGNAGE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ATO SIGNAGE Sp. z o.o. jest znanym na rynku międzynarodowym producentem oznakowania reklamowego oraz mebli ekspozycyjnych dla sieci sklepów. Produkujemy meble i oznakowanie reklamowe dla znanych marek jak Hugo Boss, Breitling, Tissot, Carl F. Bucherer, Primark. Więcej o nas na www.ato.pl

Przewiń do profilu firmy