Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • całościowa obsługa kadrowa pracowników firmy, prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy

  • zakładanie kartotek pracowników w programie kadrowo-płacowym (MS Navision)

  • prowadzenie ewidencji urlopów i absencji,

  • rozliczanie czasu pracy

  • sporządzanie list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych

  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników zatrudnionych przez zagraniczne spółki oraz pracowników oddelegowanych do pracy za granicą

  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON, PPK

  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych

  • udział we wdrażaniu, aktualizowaniu i tworzeniu wewnętrznych procedur personalnych

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników

  • bliska współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe (preferowana specjalność: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

  • praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną analizę dokumentów oraz kontakt z Klientami firmy

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)

  • umiejętność współpracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • rozwinięty, wewnętrzny system szkoleń merytorycznych i treningów umiejętności miękkich "Akademia BDO"

  • bliską współpracę z Ekspertami w kameralnym zespole

  • jasną i spójną ścieżkę kariery, monitorowanie rozwoju poprzez ustrukturyzowany system ocen rocznych

  • program rekomendacji pracowników

  • sezonowy lektorat z języka angielskiego

  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej (Medicover)

  • świeże owoce w biurze 😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • dostęp do bazy wiedzy LEX

  • system szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Sieć BDO posiada obecnie 1658 biur w 167 krajach oraz zatrudnia ponad 91 000 Ekspertów i Specjalistów. Na polskim rynku obecni jesteśmy od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych. Od zawsze stawiamy na jakość

i profesjonalizm. Wśród Klientów BDO znajdują się przedsiębiorstwa z Listy 500 Rzeczypospolitej, a także średnie firmy polskie i międzynarodowe, firmy rodzinne, spółki giełdowe oraz duże grupy kapitałowe.

Przewiń do profilu firmy