Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji ZUS (ZUA, ZZA, ZWUA, Z-3, RP-7),

  • sporządzanie deklaracji miesięcznych ZUS,

  • prowadzenie akt osobowych,

  • naliczanie list płac na podstawie przekazanej dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • sporządzanie umów zleceń i ich rozliczanie,

  • sporządzanie rozliczeń GUS w zakresie kadr i płac,

  • sporządzenie i uzgadnianie rozliczeń rocznych w zakresie PD0F (PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11, PIT-8C).

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym,

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze kadr i płac,

  • wiedza i umiejętności związane z obsługą kadrowo-płacową (prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie deklaracji ZUS oraz PIT),

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz prawa podatkowego,

  • znajomość programu Symfonia Kadry Płace oraz programu Płatnik,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • biegła obsługa pakietu MS Office,

  • dobra umiejętność organizacji pracy, inicjatywa i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego,

  • opiekę medyczną w Medicover,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

KPFK jest firmą działającą w branży usług audytorskich oraz outsourcingowych.

Obecnie firma poszukuje dynamicznej i dobrze zorganizowanej osoby zainteresowanej podjęciem długofalowej współpracy na stanowisku: Specjalista ds. kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy