Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Toyota Katowice Sp. z o.oO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Toyota Katowice Sp. z o.o

Kolejowa 54

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe przygotowywanie oraz archiwizowanie wszelkiej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • naliczanie, wypłacanie oraz rozliczanie wynagrodzeń pracowników i współpracowników Spółki,
  • prowadzenie działań formalno-prawnych związanych z procesem przyjęć i zwolnień pracowników do Spółki,
  • rozliczanie czasu pracy pracowników Spółki.

Nasze wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie zatrudniającej powyżej 200 pracowników,
  • bardzo dobra znajomość przepisów kodeksu pracy oraz przepisów ZUS,
  • bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, Word,
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji oraz rozwój zawodowy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Toyota Katowice Sp. z o.o. - autoryzowany dealer Toyoty obecny na rynku od ponad 20 lat, posiadający salony w Katowicach, Częstochowie i Tychach, zatrudniający w swoich salonach ponad 300 pracowników, wielokrotny zdobywca nagród Dealer Roku, wyróżniany za najwyższy poziom satysfakcji klientów.

Specjalista ds. kadr i płac, Kolejowa 54, Katowice