Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych o następującej treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy spółka z o.o. z siedzibą w Katowicach, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko pomoc księgowego. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy sp. z o.o.

  • Kłodnicka 9C, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 02 paź 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kłodnicka 9C

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,

  • rozliczanie i naliczanie wynagrodzeń,

  • ewidencja czasu pracy, urlopów, zwolnień i innych absencji, naliczanie zasiłków,

  • przygotowywanie umów o pracę, porozumień, umów cywilnoprawnych,

  • prowadzenie akt osobowych,

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,

  • bieżąca komunikacja z Klientem.

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 - letniego doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym),

  • umiejętności sporządzania list płac, deklaracji ZUS oraz deklaracji podatkowych,

  • bardzo dobrej znajomość prawa pracy,

  • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu administracji personalnej,

  • znajomość programu Comarch ERP Optima.

Mile widziane

  • biegłego posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel),

  • rzetelności, sumienności, dokładności, dyspozycyjności oraz umiejętności pracy zespołowej,

jest firmą doradczą świadczącą usługi audytorskie, księgowe

oraz usługi doradztwa podatkowego w szerokim zakresie.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy do naszego biura

w Katowicach osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje