Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

GynCentrum Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie administracji personalnej oraz dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych oraz umów cywilnoprawnych,

  • Prowadzenie akt osobowych, rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,

  • Przygotowanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy, weryfikacja poprawności rozliczania czasu pracy,

  • Monitorowanie ważności umów okresowych, badań profilaktycznych i szkoleń BHP,

  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS,

  • Obliczanie zaliczek miesięcznych na podatek dochodowy od płac,

  • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do instytucji zewnętrznych (ZUS, PIT, GUS, PFRON),

  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Spółki,

  • Ścisła współpraca z działem finansowo-księgowym, służbami BHP oraz z instytucjami zewnętrznymi (Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Urząd Skarbowy),

  • Obsługa pracowniczych ubezpieczeń grupowych oraz benefitów,

  • Udzielanie zatrudnionym wyjaśnień z zakresu prawa pracy i naliczonych wynagrodzeń,

  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość programu ERP Optima, Enova- warunek konieczny,

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia kadr i naliczania płac w podmiotach zatrudniających powyżej 100 osób - warunek konieczny,

  • Praktyczna znajomość pakietu Ms Office (w szczególności Excel),

  • Bardzo doba znajomość i umiejętność praktycznego stosowania przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętności gromadzenia, weryfikowania i analizowania danych,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość,

  • Umiejętność ustalania priorytetów, podejmowania decyzji i egzekwowania ich realizacji,

  • Samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w podmiocie medycznym o strukturze wielozakładowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Ciekawą pracę w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków,

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

Gyncentrum to lider wśród ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Kompleksowa diagnostyka, nowoczesne metody leczenia, inwestycje w nowe technologie medyczne i uruchamianie kolejnych placówek pozwalają nam zatroszczyć się o Pacjentów na najwyższym światowym poziomie. W grupie Gyncentrum obecnie działają 4 placówki leczenia niepłodności, wielospecjalistyczne centrum medyczne, klinika przeszczepu włosów, klinika medycyny estetycznej, centrum liposukcji, ośrodek badań klinicznych, prywatny szpital oraz laboratorium genetyczne. Pracujemy w zespole ceniących sobie profesjonalizm i rzetelność specjalistów z różnych dziedzin.

Przewiń do profilu firmy