Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

WĘGLOKOKS STAL sp. z o.o.O firmie

  • Mickiewicza 29
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

WĘGLOKOKS STAL sp. z o.o.

Mickiewicza 29

Katowice

Celem Spółki jest zaopatrywanie przedsiębiorstw, w tym wchodzących w skład Grupy Kapitałowej WĘGLOKOKS, w materiały i półprodukty hutnicze dzięki współpracy z krajowymi oraz zagranicznymi producentami materiałów wsadowych.

Obok działalności handlowej Spółka świadczy usługi wsparcia dla podmiotów z Grupy Kapitałowej WĘGLOKOKS. Na przestrzeni ubiegłego roku Spółka stworzyła i wykształciła zespół pracowników, w oparciu o których świadczona jest obsługa przedsiębiorstw produkcyjnych w zakresie informatycznym, obsługa rachunkowo – księgowa oraz kadrowo - płacowa.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej, akt personalnych oraz obsługa pracowników (m. in. przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy);
  • Obsługa umów cywilnoprawnych;
  • Udział w tworzeniu regulacji wewnętrznych dotyczących spraw pracowniczych;
  • Nadzór nad zgodnością regulacji wewnętrznych z obowiązującymi przepisami;
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców; sporządzanie list płac;
  • Rozliczanie składek ubezpieczeniowych związanych z wynagrodzeniami;
  • Sporządzanie dokumentacji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
  • Obsługa programu Płatnik i Kadry i Płace;
  • Nadzór nad terminami szkoleń BHP, ważności badań lekarskich;
  • Nadzór nad ewidencją czasu pracy; rozliczanie czasu pracy i absencji, rozliczanie zwolnień lekarskich;
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

Profil kandydata:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w Dziale Kadr i Płac;
  • Wiedza z zakresu prowadzenia akt osobowych oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
  • Znajomość programu Płatnik i systemów kadrowo- płacowych (znajomość enova będzie istotnym atutem);
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
  • Samodzielność, rzetelność i doskonała organizacja pracy;
  • Doświadczenie w obsłudze pracowników spółek produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Nie wykluczamy możliwości nawiązania współpracy z osobą w wieku emerytalnym na umowę zlecenie lub część etatu;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • System świadczeń socjalnych.

Ogłoszenie archiwalne