Specjalista ds. Kadr i płac

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: PŁA/ŁM

    Obowiązki:

    • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników lub Klientów firmy,
    • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS,
    • archiwizacja dokumentacji płacowej,
    • sporządzanie raportów/sprawozdań na potrzeby klientów,
    • obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik.

    Wymagania:

    • min. rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
    • wykształcenie wyższe,
    • dobra znajomość MS Office,
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

    Nasz Klient oferuje:

    • umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych projektach,
    • bogaty pakiet benefitów,
    • elastyczny czas pracy,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:
    Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.
    Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
    Wpis KRAZ: 8162