Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

Uniwersytecka 13

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie kadrowej, płacowej i personalnej obsługi Klientów BDO
  • sporządzanie list płac
  • rozliczanie czasu pracy
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników
  • prowadzenie administracji personalnej
  • sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON
  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowana specjalność: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS
  • samodzielność w naliczaniu wynagrodzeń i administrowaniu aktami osobowymi
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną analizę dokumentów oraz kontakt z Klientami firmy
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność
  • umiejętność współpracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dostęp do wewnętrznego systemu szkoleń "Akademia BDO"
  • pracę w gronie doświadczonych Ekspertów
  • program rekomendacji pracowników
  • sezonowy lektorat z języka angielskiego
  • dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej (Medicover)
  • inicjatywy integracyjne :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • sezonowy lektoraz z języka angielskiego
  • system szkoleń wewnętrznych "Akademia BDO"

BDO to globalna sieć firm audytorsko-doradczych. Działamy w 164 krajach i zatrudniamy ponad 111 tysięcy ekspertów i specjalistów, dzięki którym zapewniamy naszym Klientom wyjątkową obsługę. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1991 roku jako jedna z pierwszych międzynarodowych firm o tym profilu. Wśród naszych Klientów są kluczowe podmioty giełdowe, duże grupy kapitałowe, a także średnie polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oraz firmy rodzinne. Od zawsze stawiamy na wiedzę, profesjonalizm i relacje oparte na zaufaniu.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Uniwersytecka 13, Katowice