specjalista ds. kadr i płac

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zdobyłeś już pierwsze doświadczenie w twardym HR? Jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną? Masz "oko" do wychwytywania błędów? Właśnie przyszła do Ciebie oferta idealna!

    Nr ref.: /641/07/2019/KC/44076
    Kędzierzyn-Koźle
    oferujemy
    • stała praca na podstawie umowy o pracę
    • szeroki pakiet benefitów, a w nim: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do posiłków, dodatkowe ubezpieczenie
    • szkolenia, które wprowadzą Cię w obsługę programów kadrowych
    • możliwość awansu
    • roczną premię uznaniową
    zadania
    • naliczanie wypłat wynagrodzeń pracownikom firmy
    • prowadzenie dokumentacji pracowników dotyczącej zasiłków
    • prowadzenie ewidencji nieobecności
    • sporządzanie umów cywilnoprawnych
    • wystawianie zaświadczeń pracownikom (dotyczących zatrudnienia, zarobków)
    • sporządzanie deklaracji do ZUS oraz deklaracji PIT-11
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego (min. licencjat)
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
    • znajomości programów Excel i Płatnik
    • znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47