Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Korporacja KGL S.A.O firmie

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej realizacji procesu administracji kadrowej

  • zatrudnianie, zmiana warunków zatrudnienia, zwalnianie pracowników,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • prowadzenie teczek osobowych pracowników

  • zapewnienie prawidłowej realizacji procesu naliczenia i rozliczenia wynagrodzeń

  • obsługa ZFŚS

  • przygotowywanie umów dla ryczałtów samochodowych

  • obsługa pracowników w zakresie opieki medycznej, benefitów i ubezpieczeń grupowych

  • nadzór procesu rekrutacji i zwolnień na stanowiskach produkcyjnych w lokalizacji zatrudnienia

Nasze wymagania

  • doświadczenie w Dziale Kadr i Płac, mile widziane w firmie zatrudniającej powyżej 500 pracowników

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji

  • nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

To oferujemy

  • stałe, comiesięczne i regularne wynagrodzenie zawsze na koncie Pracownika na czas - 10. każdego miesiąca,

  • kwartalną premię za realizację zadań na stanowisku

  • niezbędne i nowoczesne narzędzia pracy: telefon, laptop,

  • opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport

  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny

  • samodzielną pracę w doświadczonym zespole kadrowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Korporacja KGL S.A.

Korporacja KGL to spółka zajmująca się produkcją tworzyw sztucznych metodą termoformowania, dystrybucją granulatów tworzyw sztucznych, importem surowców i półproduktów oraz sprzedażą i eksportem tworzyw sztucznych. Ponadto KGL to elastyczny i uniwersalny producent opakowań z tworzyw sztucznych. Spółka produkuje folie oraz opakowania z tworzyw sztucznych przy wykorzystaniu metod ekstruzji, termoformowania i wtrysku.

Centrala spółki zlokalizowana jest w Mościskach (pow. warszawski zachodni), a biura, hale produkcyjne oraz magazyny Korporacji KGL mieszczą się ponadto w Klaudynie k./ Warszawy, Rzakcie k./ Otwocka oraz w Kostrzynie Wlkp. k/ Poznania.

W całej Grupie KGL pracuje już ponad 750 osób w kilku lokalizacjach. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy