Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ATF HEAVY TRANSPORT

  • Klaudyn (pow. warszawski zachodni)

    Klaudyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne, kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej,

  • Przygotowywanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

  • Kierowanie pracowników na badania medycyny pracy oraz szkolenia BHP,

  • Zgłaszanie pracowników do ZUS oraz kontakt z ZUS, sporządzanie deklaracji,

  • Obsługa programu Płatnik,

  • Ustalanie wynagrodzeń pracowników oraz przygotowywanie rachunków (naliczanie wynagrodzeń, naliczanie podatku dochodowego, PPK, ZUS, naliczanie ekwiwalentów urlopowych, rozliczenia potrąceń komorniczych, zasiłków, inne),

  • Przygotowywanie świadectw pracy,

  • Kompleksowa obsługa PPK,

  • Rozliczenie ewidencji czasu pracy, rejestracja urlopów, zwolnień lekarskich i innych,

  • Przygotowanie deklaracji PIT-11, PIT-4, PFRON

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kadr,

  • Wykształcenie średnie, (preferowane wyższe),

  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych,

  • Umiejętność samodzielnego naliczenia listy płac,

  • Znajomość obsługi programów kadrowo- płacowych- mile widziana obsługa Symfonii ERP Kadry i Płace

  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik,

  • Znajomość programów MS Office,

  • Umiejętność organizacji pracy,

  • Skrupulatność i odpowiedzialność,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i chęci do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Pracę w stabilnej firmie

Wymagane dokumenty:

CV

ATF HEAVY TRANSPORT jest firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży transportowej. Firma specjalizuje się w transporcie pojazdów ciężarowych i dostawczych Mercedes-Benz, MAN, Scania, Volvo, Renault na terenie Unii Europejskiej.

Przewiń do profilu firmy