Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o.o.O firmie

  • Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji wynikającej z nawiązania i rozwiązania stosunku pracy oraz zmian warunków umów o pracę;

  • Prowadzenie akt osobowych oraz pozostałej dokumentacji kadrowej;

  • Rozliczanie czasu pracy, monitorowanie uprawnień urlopowych i wykorzystania urlopów;

  • Sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych, w tym PUP, GUS, KNF;

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • Sporządzanie listy płac z różnych tytułów;

  • Naliczanie składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, PPK oraz na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych;

  • Rozliczanie różnego rodzaju zasiłków i świadczeń rehabilitacyjnych;

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych zawartych z osobami fizycznymi;

  • Terminowe naliczanie i rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym roczne obliczenie podatku;

  • Przygotowanie dokumentów do ZUS (Rp-7, druk Z-3, Np.-7);

  • Prowadzenie i rozliczanie magazynu;

  • Organizacja i nadzór nad szkoleniami (BHP i inne);

  • Współpraca z Działem Księgowości w procesach kontroli poprawności księgowań na kontach związanych z kosztami pracowniczymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze kadrowo-płacowej;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń;

  • Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i sposobów ich księgowania;

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem programu Comarch ERP OPTIMA i MS Office;

  • Komunikatywność, terminowość, otwartość na zmiany, umiejętność sprawnego działania w przypadku spiętrzenia ilości zadań.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • samodzielną, odpowiedzialną i ciekawą pracę w przyjaznym środowisku,

  • ubezpieczenie medyczne.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego klikając w przycisk "Aplikuj" lub bezpośrednio do biura na adres: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o., ul. Zakładowa 1, 62-051 Komorniki, do dnia 09.06.2021 r.