Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.O firmie

Furniko Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o.

Batalionów Chłopskich 85

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji wynikającej z nawiązania i rozwiązania stosunku pracy oraz zmian warunków umów o pracę

  • Prowadzenie akt osobowych oraz pozostałą dokumentację kadrową

  • Zgłaszanie i wyrejestrowanie pracowników do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów i innych nieobecności w pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz terminowe sporządzanie list płac (umowy o prace, umowy cywilnoprawne)

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

  • Terminowe naliczanie i rozliczanie: zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych; składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz na FP i FGŚP

  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON, PPK

  • Rozliczanie ubezpieczeń grupowych dla pracowników

  • Prowadzenie spraw związanych z obsługą ZFŚS

  • Współpraca ze specjalistą w zakresie BHP

  • Współpraca z działem księgowości nad prawidłowością dekretacji płac, ustaleniami stanu kont księgowych

  • Udział w procesach rekrutacji nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobrze znasz przepisy z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych

  • Znakomicie znasz programy: Płatnik oraz programy pakietu MS Office

  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole, jesteś komunikatywny(a)

  • Posiadasz umiejętność planowania swojego czasu

  • Wykazujesz gotowość do przyswajania nowej wiedzy jesteś otwarty(a) na zmiany i szybko się uczysz, to oferta właśnie dla Ciebie

Mile widziane

  • Znasz program Symfonia Kadry i Płace

To oferujemy

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę

  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Bogaty pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)

  • Rozszerzony pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski

  • Przyjemną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z 30 letnią tradycją. Zgodnie z naszym hasłem EXPECT MORE – Oczekuj Więcej dostarczamy naszym klientom nie tylko meble biurowe, ale także innowacyjne nowoczesne technologie i rozwiązania, tworzymy kreatywne przyjazne biura w Polsce i na Świecie.

Więcej o nas dowiesz się na stronie www.furniko.pl

Podstawą naszych sukcesów jest dobrze funkcjonujący, otwarty na zmiany, kreatywny i wspierający się zespół naszych pracowników. Szczerość, zaangażowanie, dbałość o wyniki i szacunek do innych

to wartości jakimi się kierujemy.

Jeśli podzielasz nasze wartości, posiadasz kompetencje zgodne z naszymi oczekiwaniami na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac i zależy Ci na dalszym rozwoju zawodowym, to dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Twoje główne zadania będą związane z samodzielną i kompleksową obsługą kadrowo-płacową.

Na co dzień będziesz odpowiedzialny(a) za prowadzenie dokumentacji kadrowej związanej z naliczaniem wynagrodzeń, rozliczeniami z ZUS, sporządzaniem deklaracji PIT oraz innych czynności związanych z obsługą kadrowo - płacową Spółki.