Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Koszalin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma SCHWARTE-MILFOR Sp. z o.o.
    10-092 Olsztyn, al. Obrońców Tobruku 3A
    Zakład produkcyjny w Koszalinie
    Ul. BoWiD 9L, 75-209 Koszalin

    firma z kapitałem zagranicznym, zajmująca się produkcją autocystern, przyczep i naczep do płynnych produktów spożywczych oraz aparatury pomiarowej,  zatrudni do swojego zakładu w Koszalinie na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Zakres obowiązków:

    • kompletne naliczanie płac wraz z przygotowaniem i ewidencją danych i dokumentów
    • pomoc przy obsłudze deklaracji ZUS
    • kompletowanie i przygotowywanie, oraz udzielanie pomocy pracownikom w zakresie obsługi emerytalno-rentowej
    • tworzenie zestawień na potrzeby Zarządu
    • rozliczanie delegacji
    • sprawdzanie czasu pracy pracowników przebywających w delegacji w systemie GPS
    • ocena czasu pracy
    • zatrudnianie nowych pracowników godzinowych, łącznie z zatrudnieniem w systemie kadrowo-płacowym SAP
    • prowadzenia akt pracowniczych
    • kontrola terminowości umów o pracę
    • zwalnianie pracowników: redagowanie zwolnień, zwalnianie pracownika w SAP oraz wystawianie i dostarczanie pracownikom świadectw pracy
    • wystawianie, przedstawianie do podpisu oraz rozliczanie i prowadzenie ewidencji do umów-zleceń
    • prowadzenie kasy gotówkowej wraz z comiesięcznym rozliczeniem
    • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego

    Wymagane:

    • Ukończone studia, lub kurs w zakresie Kadr i Płac
    • Bardzo dobra znajomość przepisów Kodeksu Pracy
    • Min. 3-5 lat doświadczenia w Dziale Kadr i Płac
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel
    • Mile widzialna języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • Mile widziana znajomość systemu SAP
    • Dobra organizacja pracy
    • Dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Szkolenia w zakresie zmian w Prawie Pracy, ustawie o PDOIF
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Ciekawą racę w dużej stabilnej firmie, oraz w międzynarodowym środowisku
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się:
    za pomocą przycisku Aplikuj
    lub telefonicznie: 89/522 18 06

    UWAGA! Dokumenty rekrutacyjne osób nie posiadających praktycznego doświadczenia w zawodzie nie będą brały udziału w procesie rekrutacji.