Ta oferta pracy jest nieaktualna od 199 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Koszalin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadasz umiejętności języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i jesteś otwarty/a do poszerzania wiedzy w zakresie miękkiego HR, to wyślij do nas swoje CV.

    Nr ref.: /502/01/2018/AG/10022
    Koszalin
    zadania:
    • odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z administracją personalną
    • odpowiedzialność za kontakty z organami publicznymi tj. ZUS, GUS, PIP
    • przygotowywanie danych do płac
    • zapewnienie kierownikom firmy merytorycznego wsparcia w zakresie prawa pracy
    • współpraca z kierownikami działów oraz innymi działami w firmie
    oczekujemy:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • praktyczna wiedza z obszaru kadr i płac
    • język angielski - znajomość w stopniu B2
    • komunikatywność i otwartość
    oferujemy:
    • umowa o pracę na pół etatu
    • pakiet benefitów
    • rozwój w obszarze miękkiego HR
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47