Specjalista ds. kadr i płac

AutoStore Sp. z o.o.

  • Łukasiewicza 4, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łukasiewicza 4

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej (od zatrudnienia do rozwiązania stosunku pracy);

  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy;

  • Obsługa administracyjna wynagrodzeń, w tym pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac;

  • Codzienne wsparcie pracowników AutoStore w zapytaniach z obszaru HR;

  • Tworzenie raportów z obszaru HR na potrzeby innych działów;

  • Wsparcie i aktywny udział przy wdrażaniu nowych rozwiązań oraz systemów do obsługi procesów HR;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych;

  • Sumienność, dokładność i entuzjazm;

  • Samodzielność, umiejętność dobrej organizacji własnej pracy oraz zarządzania priorytetami;

  • Otwartość na zdobywanie wiedzy i wprowadzanie usprawnień;

  • Dobrze rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne;

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację ustną i pisemną.

  • Mile widziana znajomość systemów Comarch ERP Optima, Workday, ADP.

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i przejrzystych zasadach wynagradzania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Czujesz, że nie spełniasz wymogów ogłoszenia ale masz doświadczenie w branży HR?

Przewidujemy możliwość zatrudnienia na stanowisku Młodszego Specjalisty, więc jeśli chcesz podjąć wyzwanie i masz motywację do nauki – nie zwlekaj, prześlij nam swoje zgłoszenie!

AutoStore jest twórcą i producentem najefektywniej na świecie wykorzystującego dostępną przestrzeń systemu magazynowego AutoStore™. Nasz system wspiera procesy logistyczne w ponad 500 lokalizacjach na terenie ponad 30 krajów na całym świecie. Zaufały nam najbardziej znane marki na świecie jak Puma, DHL, Gucci czy Lufthansa. AutoStore łączy oprogramowanie i sprzęt z ludzkimi zdolnościami w celu tworzenia przyszłości magazynowania.

Nasza organizacja posiada swoje oddziały w różnych częściach świata. W Polsce, w Koszalinie, od 2010 roku zajmujemy się montażem wszystkich podzespołów AutoStore™. Obecnie zatrudniamy ponad 370 osób na stanowiskach produkcyjnych, technicznych i administracyjnych. Innowacyjność naszego produktu zapewnia nam niesamowity rozwój, dlatego stale poszukujemy nowych pracowników.

Przewiń do profilu firmy