Specjalista ds. kadr i płac

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH EDIFICATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH EDIFICATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Zakliki z Mydlnik 16

Kraków

Firma Centrum Usług Wspólnych Edificator sp. z o.o. sp.k. poszukuje pracownika na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków
  • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS,
  • naliczanie wynagrodzeń  i sporządzanie list płac z dowolnych rodzajów umów (umowy o pracę, zlecenie, dzieło)
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników (m.in.: rozliczanie czasu pracy, godzin nadliczbowych, urlopów etc.)
  • rozliczanie delegacji
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP i  wykonania badań lekarskich
  • sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach, PIT-ów
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi – ZUS, US, PFRON, GUS
  • udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programu OPTIMA Kadry i Płace, Płatnik, znajomość pakietu MS Office
  • minimum jednoroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doskonała organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy