Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Grupa AilleronO firmie

Grupa Ailleron

al. Jana Pawła II 43a

Kraków

Ailleron jest ekspertem w budowaniu rozwiązań technologicznych. Tworzymy innowacyjne produkty dla największych banków, fin-techów, operatorów komórkowych i międzynarodowych sieci hotelowych. Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, a z naszymi technologiami na co dzień docieramy do ponad 150 milionów klientów na 4 kontynentach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji. Międzynarodowe środowisko pozwala nam doskonale orientować się w potrzebach zróżnicowanego rynku i już dziś kreować nowoczesne trendy.

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa cudzoziemców w zakresie:
    • uzyskiwania pozwoleń na pracę
    • przygotowania dokumentów związanych z zatrudnieniem (umowy o pracę, zlecenie i dzieło) oraz rozwiązaniem stosunku pracy
    • naliczanie wynagrodzeń
    • prawidłowe ustalenie miejsca obowiązku podatkowego oraz ZUS wraz z odpowiednimi naliczeniami obciążeń publiczno-prawnych
  • Obsługa osób oddelegowanych do pracy za granicę w zakresie:
    • prawidłowego wyliczenia wynagrodzeń
    • prawidłowego ustalenia miejsca opodatkowania
    • prawidłowego wyliczenia i odprowadzenia zobowiązań
      publiczno-prawnych
  • Obsługa osób zatrudnionych w ramach grupy kapitałowej w zakresie:
    • przygotowanie umów o pracę, zlecenie, staże, praktyki, aneksów, kontrola ich zgodności z przepisami kodeksu pracy
    • gromadzenie, porządkowanie i nadzór na kompletnością dokumentacji osobowej pracowników
    • wystawianie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracownika, zmiany jego wynagrodzenia, stanowiska, itp.
    • przygotowanie oraz wystawianie wszystkich dokumentów związanych z rozwiązaniem umowy z pracownikiem, zleceniobiorcą i kontrahentem
    • przygotowanie danych niezbędnych do stworzenia listy płac
      za dany miesiąc
    • naliczanie comiesięcznych wynagrodzeń z podziałem
      na wyodrębnione jednostki organizacyjne
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej związanej z bieżącym rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych jak i rocznym rozliczeniem opodatkowania wynagrodzeń
  • Prawidłowe naliczenie zobowiązań podatkowych oraz wobec ZUS
  • Prowadzenie dokumentacji na potrzeby ZUS, obsługa programu Płatnik
  • Rozliczanie wydatków z ZFSS, dochodów w naturze i pozostałych benefitów
  • Wypełnianie sprawozdawczości dotyczącej płac i kadr na potrzeby GUS

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum trzy letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość jeżyka angielskiego
  • praktyczna znajomość zasad zatrudniania cudzoziemców
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, PDOF, ustawy ZUS
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń dla osób na umowie o pracę, rozliczania umów zlecenie/dzieło
  • znajomość zasad rozliczania zasiłków z ZUS
  • znajomość zasad naliczania kosztów autorskich
  • znajomość programu Płatnik
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel
  • sumienność, rzetelność, dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy
poza ciekawymi projektami?

  • Elastyczne
    zatrudnienie
  • Podnosimy
    kompetencje
  • Zdrowa
    energia
  • Dbamy
    o zdrowie
  • Uczymy
    angielskiego
  • Biblioteka
  • Spotkania
    po pracy
  • Globalne
    Know-How

Oświadczam, że udzielam Ailleron S.A. z siedzibą w Krakowie, KRS: 0000385276 (dalej: „Ailleron”), zgody na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu aplikacyjnych w celach udziału w procesie rekrutacyjnym. Dane przetwarzane będą do dnia odwołania zgody. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędna dla celów rekrutacji. Osobie podającej odnośne dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, do uzyskania ich kopii, do ich poprawiania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania oraz do cofnięcia zgody. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie poprzez wysyłając wiadomość na adres:  [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy